| Specifications | |
|---|---|
| Tri-Clamp Size | 4″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 4″ |
| Spool ID | 3.834″ |
| Flange OD | 4.682″ |
| Bead Center | 4.344″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
Price range: $25.00 through $135.00
| Specifications | |
|---|---|
| Tri-Clamp Size | 4″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 4″ |
| Spool ID | 3.834″ |
| Flange OD | 4.682″ |
| Bead Center | 4.344″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Weight | N/A |
|---|---|
| Length | 2", 4", 8", 12", 18", 24", 36", 48" |