Specifications:
| Tri-Clamp Size | 1.5″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 1.5″ |
| Spool ID | 1.37″ |
| Flange OD | 1.984″ |
| Bead Center | 1.718″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
Price range: $19.00 through $45.00
Specifications:
| Tri-Clamp Size | 1.5″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 1.5″ |
| Spool ID | 1.37″ |
| Flange OD | 1.984″ |
| Bead Center | 1.718″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Weight | N/A |
|---|---|
| Length | 2", 6", 12", 18", 24", 36" |