| Tri-Clamp Size | 10″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 10″ |
| Spool ID | 9.732″ |
| Flange OD | 10.57″ |
| Bead Center | 10.12″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
No products in the cart.
| Tri-Clamp Size | 10″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 10″ |
| Spool ID | 9.732″ |
| Flange OD | 10.57″ |
| Bead Center | 10.12″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Length | 10" |
|---|





