| Tri-Clamp Size | 12″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 12″ |
| Spool ID | 11.732″ |
| Flange OD | 12.57″ |
| Bead Center | 12.17″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
$270.00
| Tri-Clamp Size | 12″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 12″ |
| Spool ID | 11.732″ |
| Flange OD | 12.57″ |
| Bead Center | 12.17″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Length | 12" |
|---|