| Specifications | |
|---|---|
| Tri-Clamp Size | 3″ |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 3″ |
| Spool ID | 2.87″ |
| Flange OD | 3.579″ |
| Bead Center | 3.281 |
Price range: $9.00 through $17.00
| Specifications | |
|---|---|
| Tri-Clamp Size | 3″ |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 3″ |
| Spool ID | 2.87″ |
| Flange OD | 3.579″ |
| Bead Center | 3.281 |
| Weight | N/A |
|---|---|
| Length | 1", 3", 4", 8", 10", 48" |