| Specifications | |
|---|---|
| Tri-Clamp Size | 3″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 3″ |
| Spool ID | 2.87″ |
| Flange OD | 3.579″ |
| Bead Center | 3.281″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
Price range: $21.00 through $125.00
| Specifications | |
|---|---|
| Tri-Clamp Size | 3″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 3″ |
| Spool ID | 2.87″ |
| Flange OD | 3.579″ |
| Bead Center | 3.281″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Weight | N/A |
|---|---|
| Length | 2", 6", 9", 12", 18", 24", 36", 48" |