| Tri-Clamp Size | 2″ |
|---|---|
| Material | 316 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 2″ |
| Spool ID | 1.87″ |
| Flange OD | 2.516″ |
| Bead Center | 2.218″ |
2″ Tri Clamp 316 Stainless Steel Spools
$12.00
| Length | 1", 3", 4", 6", 8", 10", 36", 48" |
|---|
No products in the cart.
| Tri-Clamp Size | 2″ |
|---|---|
| Material | 316 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 2″ |
| Spool ID | 1.87″ |
| Flange OD | 2.516″ |
| Bead Center | 2.218″ |
| Length | 1", 3", 4", 6", 8", 10", 36", 48" |
|---|





