| Tri-Clamp Size | 6″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 6″ |
| Spool ID | 5.78″ |
| Flange OD | 6.57″ |
| Bead Center | 6.156″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
Price range: $110.00 through $305.00
| Tri-Clamp Size | 6″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 6″ |
| Spool ID | 5.78″ |
| Flange OD | 6.57″ |
| Bead Center | 6.156″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Length | 6", 12", 24", 36", 48" |
|---|