Specifications:
| Tri-Clamp Size | 2″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 2″ |
| Spool ID | 1.87″ |
| Flange OD | 2.516″ |
| Bead Center | 2.218″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
Price range: $19.00 through $42.00
Specifications:
| Tri-Clamp Size | 2″ |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Standard | 3A High Polish |
| Spool OD | 2″ |
| Spool ID | 1.87″ |
| Flange OD | 2.516″ |
| Bead Center | 2.218″ |
OD = Outer Dimension
ID = Inner Dimension
| Weight | N/A |
|---|---|
| Length | 2", 12", 18", 24" |